Energetsko znanje
za odgovorno ravnanje

Spoštovani ravnateljice in ravnatelji, spoštovane koordinatorke in koordinatorji.

Veseli smo, da vas tudi v letošnjem letu lahko povabimo k sodelovanju pri projektu Energetsko znanje za odgovorno ravnanje. Partner pri projektu je družba ELES d.o.o., projekt pa podpirata tudi Ministrstvo za okolje in prostor in Eko sklad, javni sklad RS.
Tudi letošnje leto je glavni namen in cilj projekta, da pri otrocih nadgradimo celostno znanje o energiji ter tako ozaveščamo o energetskih omejitvah v posamezni regiji, širše v Sloveniji ter na planetu.
Projekt bo potekal od 05.04. 2019 do 24.05.2019.
K sodelovanju vabimo vse vrtce in osnovne v Sloveniji.
– Projekt je zasnovan kot natečaj, v sklopu katerega otroci/učenci izdelajo starostni skupini ustrezen projekt, se seznanijo z energetskimi viri ter razmišljajo o varčevanju in alternativnih virih.
– Vsi oddelki/razredi bodo za sodelovanje v projektu prejeli posebna priznanja, mentorji pa bodo dobili potrdila za vodenje nacionalnega projekta skladno s 17. in 20. členom Pravilnika o napredovanju zaposlenih v vzgoji in izobraževanju v nazive.
– Komisija bo po zaključku natečaja izbrala zmagovalce natečaja v obeh kategorijah – nagrade bomo podelili na zaključnem dogodku Festivalu Sobivanja, ki bo potekal 24. maja 2019 v adrenalinskem parku Atlantis, v Ljubljani.
V prilogi vam pošiljamo prijavnico ter navodila za sodelovanje pri projektu. Prijave na projekt nam lahko pošljete po elektronski pošti na naslov info@drustvo-sobivanje.si ali po pošti naslov društva do 10.4.2019.
Seveda smo vam za vsa morebitna vprašanja na voljo. Prav tako vam bomo nudili podporo skozi celoten projekt

Ministrstvo za infrastrukturo (pdf)

Ministrstvo za okolje (pdf)

Zadnje novice

Ni novic

Galerija

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close