Poletje v hribih

Projekt poletje v hribih poteka v sodelovanju z največjim planinskim društvom pri nas – PD Ljubljana-Matica. S projektom želimo vzpodbuditi otroke in družine k obisku naših prelepih planin in posledično aktivnemu preživljanju prostega časa.

Lansko leto se je projekta udeležilo preko 2.000 otrok. Letos bomo s partnerji projekta razdelili otrokom kar 10.000 kartic za zbiranje žigov. Te bodo na voljo tudi v vseh postojankah PD Ljubljana-Matica: Dom v Kamniški Bistrici, Koča pri Savici, Dom na Komni, Koča pri Triglavskih jezerih in Triglavski dom na Kredarici

Letošnje leto so nagrade še posebej privlačne!

Okviren terminski načrt projekta: od maja 2020 do septembra 2020.            

Zadnje novice

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close