Šola sobivanja - prijavnica

Društvo Sobivanje je zasnovalo in registriralo program Šola sobivanja. Šola sobivanja združuje projekte iz vseh področij trajnostnega razvoja in celostno obravnava tematiko tega. Še posebej so k posameznim projektom programa povabljene vzgojno-izobraževalne ustanove, šole in vrtci. Priznanje Šola sobivanja prejme šola ali vrtec, ki v šolskem letu sodeluje vsaj v dveh projektih društva. Mentor prejme priznanje za vsak projekt posebej, ki ga društvo Sobivanje izvaja na nacionalnem nivoju. Sodelovanje v Šoli sobivanja je brez finančnih obveznosti. V kolikor se kot vrtec oziroma šola odločite za Šolo sobivanje, prosim, če izpolnite priloženo prijavnico in jo pošljite na naš naslov. Vsem vrtcem in šolam, ki ste se že prijavili, se najlepše zahvaljujemo.

Šola sobivanja – prijavnica (pdf)