Spodbujamo prijateljstvo

Veseli smo, da vas lahko tudi letošnje leto povabimo k sodelovanju v natečaju Spodbujamo prijateljstvo. Natečaj je del programa Šola sobivanja, ki združuje projekte z različnih področij trajnostnega razvoja.

Glavni partner projekta je družba BTC, projekt pa podpira tudi Olimpijski komite Slovenije – Združenje športnih zvez.

Tudi letos bomo organizirali tri zaključne dogodke in sicer v Murski Soboti, v Novem mestu in v Ljubljani.

Otroke bomo v sklopu projekta spodbudili k razmišljanju o prijateljstvu! Rdeča nit natečaja je pogled otrok na prijateljstvo, prijatelje, kaj je bolj pomembno, kaj manj, in kot novost tudi »Fair Play (poštena igra)«.

Natečaj bomo tudi letos izvedli v dveh ločenih kategorijah: za vrtce in za šole. Prav tako bomo prejeta dela razdelili glede na regijsko pripadnost in sicer skladno z lokacijami zaključnih dogodkov in razstav prejetih del.

Natečaj bo potekal od 3. marca 2016 do 31. marca 2016. Do vključno 31.3.2016 nam lahko pošljete svoje izdelke. Več informacij najdete tukaj.

Nagrajenci - ustvarjalci najboljših del, ki jih bo izbrala komisija, bodo privlačne nagrade prejeli na zaključnih dogodkih, ki bodo potekali:

-         15. aprila 2016 ob 10.00 uri v Murski Soboti, BTC City,

-         22. aprila 2016 ob 10.00 uri v Novem mestu, BTC City in

-         20. maja 2015 ob 10.00 uri v Ljubljani, BTC City.

Prijave na projekt nam lahko pošljete na kontakte društva do 15.3.2016. Rok za prijavo smo podaljšali do ponedeljka, 21.3.2016!

Vaše izdelke nam lahko pošljete do vključno 31.3.2016.

Za morebitna vprašanja na voljo. Prav tako vam bomo nudili podporo skozi celoten projekt.

Nada Pavšer, predsednica društva

Spodbujamo prijateljstvo - 2016 - prijavnica na projekt.pdf (pdf)

Spodbujamo prijateljstvo 2015 - brošura.pdf (pdf)