Energetsko znanje
za odgovorno ravnanje

Tudi letošnje leto bo glavni namen in cilj projekta, da pri otrocih nadgradimo celostno znanje o energiji ter tako ozaveščamo o energetskih omejitvah v posamezni regiji, širše v Sloveniji ter na planetu.

Projekt bo predvideno potekal od marca 2020 do maja 2020.
K sodelovanju vabimo vse vrtce in osnovne v Sloveniji.
– Projekt bo zasnovan kot natečaj, v sklopu katerega otroci/učenci izdelajo starostni skupini ustrezen projekt, se seznanijo z energetskimi viri ter razmišljajo o varčevanju in alternativnih virih.
– Vsi oddelki/razredi bodo za sodelovanje v projektu prejeli posebna priznanja, mentorji pa bodo dobili potrdila za vodenje nacionalnega projekta skladno s 17. in 20. členom Pravilnika o napredovanju zaposlenih v vzgoji in izobraževanju v nazive.
– Komisija bo po zaključku natečaja izbrala zmagovalce natečaja v obeh kategorijah – nagrade bomo podelili na zaključnem dogodku Festivalu Sobivanja, ki bo potekal 22. maja 2020 v adrenalinskem parku Atlantis, v Ljubljani.

Takoj, ko bo projekt aktualen, vas bomo k sodelovanju povabili s prijavnico ter navodili za sodelovanje. 

Ministrstvo za infrastrukturo (pdf)

Ministrstvo za okolje (pdf)

Sobivanje - Energetsko znanje za odgovorno ravnanje - 2017 (pdf)

Zadnje novice

Ni novic

Galerija

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close