Energetsko znanje
za odgovorno ravnanje

Podrobnosti

Projekt poteka od septembra do junija.

Cilji

Pri otrocih nadgraditi celostno znanje o energiji in upravljanju z njo.

S projektom Energetsko znanje za odgovorno ravnanje želimo dograditi celostno zanje o energiji in s tem ozavestiti o energetskih virih, omejitvah in možnostih varčevanja v regiji, v Sloveniji in na planetu.

Celostno znanje o pomenu energije vključuje zmožnost uporabe tega znanja in razumevanja za iskanje novih pristopov pri izbiri in izkoriščanju virov energije za zadovoljevanje naših potreb. Z odgovornim ravnanjem želimo zmanjšati visoke stroške za porabljeno energijo (ogrevanje, topla in hladna voda, električna energija) in uvesti nadzor nad porabljeno energijo v šoli in doma. S posameznimi podprojekti navajamo otroke in mlade na enostavne načine energetskega upravljanja v vsakdanjem življenju.

Ministrstvo za infrastrukturo (pdf)

Ministrstvo za okolje (pdf)

Zadnje novice

Ni novic

Galerija

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close