TI MENI DANES, JAZ TEBI JUTRI

Podrobnosti

Projekt poteka od novembra do junija.

Cilji

Razviti okolje, ki omogoča razvoj trajnostno naravnane, zdrave družbe.

V sodelovanju z Zavodom ORELI smo pripravili projekt, ki izpostavlja pomen medgeneracijskega sodelovanja. Projekt se posveča socialnim odnosom, otroke želimo spodbuditi k razmišljanju o odnosih s starejšimi. Želimo razviti oziroma nadgraditi čut za pomen medsebojnih odnosov.

Na takšen način želimo vplivati na otroke, starše in zaposlene v ustanovah o pomenu socialnih odnosov, ki se kristalizirajo v medosebnih odnosih, odnosih do ranljivih skupin, kar starejši vsekakor so, do okolja in narave, …

Projekte aktivnosti smo razdelili na naslednja področja:

  • prazniki,
  • trajnostne akcije,
  • ogled risank/filmov s trajnostno vsebino,
  • raziskava v obliki anketnega vprašalnika.

   

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close