Slovenija kot jo vidimo otroci

Podrobnosti

Projekt poteka od septembra do junija.

Cilji

Otroci razvijejo pozitivno čustvo do svoje domovine.

Slovenija je zelo lepa dežela. Raznolika, bogata z gozdovi, vodo, polna naravnih, zgodovinskih in kulturnih znamenitosti. Vendar se tega premalo zavedamo in v tem premalo uživamo, sploh v današnjih kriznih časih. To je glavni razlog, da smo v Sobivanju zasnovali projekt “Slovenija – kot jo vidimo otroci”. Prav je, da otroci kmalu začnejo spoznavati lepote naše dežele in razvijejo pozitivno čustvo do svoje domovine.

Projekt je zasnovan tako, da vrtci in osnovne šole (oddelki in razredi) predstavijo značilnosti, lepote svojega kraja. Želimo zvedeti za skrivne kotičke, ki jih drugje še ne poznajo in ki jih otroci želijo pokazati in predstaviti tudi drugim vrstnikom in ljudem na sploh. Izdali smo tudi že knjigo, ki predstavlja celotno Slovenijo, vse regije skozi otroške oči.

Slovenija kot jo vidimo otroci 2016 (pdf)

Zadnje novice

Ni novic

Galerija

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close